Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 26 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Zebranie wspólników spółki miejskiej w olsztyńskim Stomilu. „Idziemy w dobrym kierunku”

Stadion Stomilu. Fot. M.Świniarski

W olsztyńskim Stomilu odbyło się wczoraj zebranie wspólników miejskiej spółki.

Jak mówi prezes klubu – Maciej Radkiewicz – atmosfera była dobra, a tematów sporo, choć na szczegóły przyjdzie czas podczas kolejnego spotkania, które odbędzie się za dwa tygodnie:

Jestem zbudowany wsparciem, jakie otrzymaliśmy ze strony właścicieli. To jest dobry kierunek dla całego klubu i środowiska. Zaprezentowałem to, co chcemy zmienić w najbliższych czterech latach na lepsze. Zostało to przyjęte z pełnym zrozumieniem i akceptacją. Oczywiście, jest wiele elementów, które trzeba dopowiedzieć i na pewno jeszcze nie raz będziemy o tym rozmawiać. Jednak po raz pierwszy od trzech lat, czyli odkąd istnieje spółka, powstał jakiś konkretny plan. Jestem przekonany, że będzie wdrażany w życie. Trzeba sprawić, aby nasza spółka zaczęła nabierać „wiatru”. Żeby to zrobić, należy w trybie pilnym pozyskać finansowanie, następnie pospłacać zaległe zobowiązania. Robimy to, ale żeby wszystko nabrało tempa, to czeka nas jeszcze dużo pracy. Jest to trudne zadanie, ale możliwe do wykonania. Dzisiaj otrzymaliśmy wyniki audytu i nie chciałbym na gorąco ich komentować, jest po prostu za wcześnie.

00:00 / 00:00

 

Autor: M. Świniarski
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Stomil Olsztyn, spotkanie
Stomil Olsztyn odpada w 1/16 Pucharu Polski

Piłkarze Stomilu Olsztyn przegrali na wyjeździe 2:3 z Wigrami Suwałki i odpadli z Pucharu Polski. Dla olsztynian gole strzelili Michał Góral (11 minuta) i Remigiusz Szywacz...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV