Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 26 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Żeglarze w mundurach najlepsi w kraju!

 

Funkcjonariusze z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej wywalczyli I miejsce na Regatach Żeglarskich Służb Mundurowych, organizowanych przez Służbę Więzienną.

Regaty Służb Mundurowych odbyły się 21-23 maja w Siemianach koło Iławy, na jeziorze „Jeziorak”. W zawodach wzięło udział 26 załóg 3-osobowych. Funkcjonariusze Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w składzie: mł. chor. SG Mariusz Mińczuk z PSG w Węgorzewie-sternik, por. SG Tomasz Wróblewski i chor. szt. SG Ireneusz Ślusarczyk, obaj z komendy oddziału, po zaciętej walce zakwalifikowali się do finału. Załoga W-MOSG pokonała drużyny PSP, Policji oraz Służby Więziennej i stanęła na najwyższym stopniu podium.

Nagrody i dyplomy najlepszym drużynom wręczali szefowie iławskich służb: Dyrektor Zakładu Karnego, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej i Zastępca Komendanta Powiatowej Policji.

Funkcjonariusze W-MOSG uczestniczyli w zawodach, m. in. dzięki wsparciu finansowemu Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Funkcjonariuszy Straży Granicznej.

(Ł.Sadlak)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w żeglarstwo, straż graniczna
Z okazji swojego święta w Elblągu strażnicy graniczni podsumowali miniony rok

Straż graniczna powstała 26 lat temu po przekształceniu jednostki wojsk ochrony pogranicza. Jubileusz był idealną okazją do podsumowania minionych 12 miesięcy. Jak zaznacza komendant placówki straży...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV