Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 8 °C pogoda dziś
JUTRO: 5 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Od 25 lat muzycy obecni są na rockowej scenie. Dziś Harlem zagra jubileuszowy koncert

fot: arch. zespołu Harlem

Debiutancką płytę „Lustra” nagrali w studiu Radia Olsztyn. Piosenki z tej płyty do dzisiaj stanowią żelazny repertuar koncertowy. „Piąta trzydzieści”, „Blues o zdradzie” i „Bingo”. Obecnie zespół Harlem pracuje nad  siódmym studyjnym krążkiem.

25 lat to również tysiące koncertów na największych polskich scenach – m.in. na Przystanku Woodstock, w Operze Leśnej w Sopocie, na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu i na Olsztyńskich Nocach Bluesowych.

A dziś o godzinie 19:00 w olsztyńskim amfiteatrze. Co Harlem zagra na jubileuszowym koncercie? O tym gitarzysta, autor tekstów, kompozytor, od początku w Harlemie, Krzysztof „Dżawor” Jaworski

00:00 / 00:00

Gościnnie wystąpią m.in. Marek Piekarczyk, Maciej Balcar, Michał Jelonek i Adam Wolski oraz byli członkowie zespołu Harlem. Retransmisja koncertu na antenie Radia Olsztyn w piątek (10 sierpnia) o godzinie 20:00.

 

Autor: A. Kulik
Redakcja: K. Piasecka

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Radio Olsztyn, koncert, Harlem, 25-lecie
Pola Rise w Radiu Olsztyn. Zapraszamy na wieczór z muzyką elektroniczną!

Dziś na Muzycznej Scenie Radia Olsztyn wystąpi z zespołem Pola Rise, polska wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka, która zadebiutowała w 2015 roku EP-ką pt. „The power...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV