Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 11 °C pogoda dziś
JUTRO: 14 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Zespół Kalina z Rogóża zwycięzcą pierwszego jesiennego zestawienia Ludowych Przebojów Radia Olsztyn

Kalina. Fot. Łukasz Węglewski

Zespół Kalina z Rogóża w gminie Lidzbark Warmiński zwyciężył w pierwszym jesiennym zestawieniu Ludowych Przebojów Radia Olsztyn. Słuchacze głosowali SMS-owo w czasie czterech niedzielnych audycji oraz za pośrednictwem internetu.

W finałowej audycji konkurowały dwa zespoły z gminy Pisz: Nieformalna Grupa Metrum i Folk Babeczki z zespołami z gminy Lidzbark Warmiński: Rogóżanie i Kalina. Piątkę ulubieńców słuchaczy zamykał zespół Kosejder ze Stawigudy.

Kalina wygrała główną nagrodę i będzie naszym pierwszym gościem w studiu nagrań PRO Studio u Ryszarda Szmita. Powstanie  też specjalna audycja, w której zespół zaprezentuje wykonywane  utwory, będzie też okazja do obszernej rozmowy z członkami kapeli Kalina.

Wyniki notowania listy z  8 października:
1. Kalina – 308
2. Folk Babeczki – 177
3. Rogóżanie – 124
4. Nieformalna Grupa Metrum – 97
5. Kosejder – 10

Kolejne notowanie – już 22 października. Swoje propozycje – nazwy zespołów – można nadsyłać mailowo, na adres Maja_Kwiatkowska@ro.com.pl

Autor: M.Kwiatkowska
Redakcja: Ł.Węglewski

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w konkurs, Raz na ludowo
„Moja biało-czerwona” oczami uczniów. Weź udział w konkursie i wygraj atrakcyjne nagrody!

Pędzel, kredki, a może flamastry? Co wykorzystacie, żeby wziąć udział w konkursie „Moja biało-czerwona"? Do wygrania atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz wycieczka do jednostki wojskowej! Zapraszamy uczniów...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV