Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 2 °C pogoda dziś
JUTRO: 3 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Zima z pupilem – audycja 1


Rozpoczynamy tygodniową akcję Radia Olsztyn „Zima z pupilem”. W poniedziałek, wtorek i środę po godz. 10.15  będziemy mówić o tym, jak zwierzęta znoszą zimę i w jaki sposób możemy im pomóc.

Jednocześnie rozpoczynamy zbiórkę darów, od jutra do niedzieli słuchacze Radia Olsztyn będą mogli przynosić do rozgłośni: koce, kołdry i poduszki (bez pierza), ręczniki oraz karmę.

Finał akcji odbędzie się w sobotę 8 grudnia w hipermarkecie Tesco (ul. Pstrowskiego). Tam też słuchacze mogą przynosić potrzebne rzeczy i kupić w miarę możliwości karmę. Do zbiórki włączyły się olsztyńskie hotele: Warmiński, Park, Omega, Dyplomat, Manor oraz Hotel Marina w Sile, Hotel Krasicki w Lidzbarku Warmińskim i Hotel Azzun w Kromerowie.

Już teraz prezentujemy Państwu pierwsze miejsce, dla którego będziemy zbierać dary. Jest to Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt „Psi Raj” w Pasłęku. Na miejscu spotkaliśmy się z mieszkańcami tego azylu oraz z dyrektorem tego miejsca Barbara Zarudzką.

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

Poniżej publikujemy zdjęcia mieszkańców Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt „Psi Raj” w Pasłęku, którzy polecają się do adopcji 🙂

Megi i Pegi – to psie bliźniaczki w wieku około 6 lat, przyjazne do psów i ludzi, kochające pieszczoty, są średniej wielkości i drobnej budowy.

Megi i Pegi

Szuwarek – to 10 letni piesek dziadek, który trafił do Schroniska po śmierci właściciela, przyjacielski wobec ludzi, toleruje inne psy, delikatny i spokojny.

Szuwarek

Roki to 8-letni pies, który został porzucony. Jest spokojny i grzeczny.

Roki

Pepsi to 6-letnia grzeczna suczka, który dogaduje się z innymi psami.

Pepsi

Redakcja: B.Świerkowska-Chromy za M.Szczygło

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w pies, schronisko, zwierzęta, piesek, pupil
Wyższe kary dla nieodpowiedzialnych właścicieli psów

Właściciele psów muszą liczyć się z surowszymi karami za wyprowadzanie swoich pupili bez smyczy i kagańca.  Po nowelizacji kodeksu wykroczeń grzywna może wynieść nawet tysiąc złotych. -Tak...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV