Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 2 °C pogoda dziś
JUTRO: 3 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Złodziej i pirat drogowy z Pisza został zatrzymany po brawurowej akcji policji

Fot. pixabay

23-latek ukradł samochód z Białej Piskiej – w ten sposób rozpoznał go patrol dzielnicowych z pobliskich Borek. Wtedy mężczyzna zaczął uciekać leśnymi drogami. W pościg ruszyło kilka patroli drogówki.

Został zatrzymany i usłyszał 9 zarzutów. Okazało się bowiem, że 23-latek wcześniej spowodował jeszcze wypadek, w którym poważnie ranna została pasażerka.  Kradł także inne samochody. Łupem 23-latka padały  nie tylko auta,  włamał się też z kolegą do warsztatu w Piszu. Mężczyźni zabrali stamtąd elektronarzędzia o wartości ponad 11 tysięcy złotych. 23-latek ukradł też 50 litrów oleju napędowego i dwa akumulatory z koparek.

Przyznał się do wszystkich zarzutów. Za popełnienie tych przestępstw odpowie przed sądem, który już teraz zdecydował o jego aresztowaniu na 3 miesiące. Grozi mu nawet 15 lat więzienia.

 

Autor/redakcja: K. Piasecka

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w drogówka, Pisz, złodziej
„Ktoś śpi w naszym łóżku”. Nietypowe włamanie w Szczytnie

Po powrocie do domu przerażeni właściciele mieszkania stwierdzili, że ktoś śpi w ich łóżku. Zastali otwarte drzwi i potłuczoną szybę, dlatego zawiadomili policję. Funkcjonariusze zatrzymali śpiącego...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV