Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 26 °C pogoda dziś
JUTRO: 23 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Zmobilizował uczniów do pływania w Termach

Zajęcia z wf-u w Termach Warmińskich są bezpłatne, fot. D. Grzymska

Nie wszyscy uczniowie z Lidzbarka Warmińskiego docenili bezpłatne  zajęcia z pływania w Termach Warmińskich. Nauczyciel z Gimnazjum nr 1 Bogusław Karwowski zamieścił w tej sprawie apel do rodziców na portalu naszlidzbark.pl. Poskutkowało.

W liście nauczyciel napisał o niskiej frekwencji uczniów. „Burmistrz miasta poczynił starania aby Wasze Dzieci mogły korzystać z tego pięknego obiektu. Uczniowie mogą korzystać z pływalni nieodpłatnie i bardzo proszę to docenić. Walory sportowe, rekreacyjne, emocjonalne wynikające z udziału w tego typu zajęciach trudno z kolei przecenić” – napisał nauczyciel. – „Dziwnie wygląda gdy czterdziestoosobowy, opłacony autobus z kierowcą wraca prawie pusty”.

List odniósł pozytywny skutek.

Redaktor naczelny portalu naszlidzbark Andrzej Pieślak twierdzi, że uczniowie ratują budżet Term, bowiem wbrew prognozom nie przeżywają one oblężenia turystów.

Posłuchaj relacji Doroty Grzymskiej.

00:00 / 00:00

 

(as)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Lidzbark Warmiński, wf
Lidzbark Warmiński pamięta o biskupie Płoskim

W Lidzbarku Warmińskim w kościele świętych Piotra i Pawła odsłonięto tablicę upamiętniająca biskupa polowego i generała broni Tadeusza Płoskiego, który zginął w katastrofie smoleńskiej 10 kwietnia...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV