Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 6 °C pogoda dziś
JUTRO: 4 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Znicz Biała Piska rozpoczyna rundę wiosenną od zwycięstwa. „Cel pozostaje ten sam: utrzymać się w III lidze”

Kaczan Huragan Morąg-Znicz Biała Piska. Fot. M. Wiśniewska

W czwartek początek wiosny, tymczasem piłkarska wiosna w piłkarskiej III lidze ruszyła już w miniony weekend. Kibice z zainteresowaniem obserwowali pierwszy mecz Znicza Biała Piska, który rewelacyjnie spisał się w rundzie jesiennej.

Beniaminek nie zawiódł, pokonując na wyjeździe 3:0 ŁKS Łomża. Trener Ryszard Borkowski uważa jednak, że to dopiero początek batalii o ligowy byt i zamiast patrzeć w górę tabeli, bardziej skupia się na rywalach, którzy gonią jego zespół:

Jesteśmy szczęśliwi, bo dobrze zaczęliśmy rundę rewanżową. Łomża jest na ostatnim miejscu w tabeli, ale oni grają głównie młodzieżowcami (…) Musimy zdawać sobie sprawę, że w następnych meczach będą rywale z innej półki. Koncentrujemy się na każdym kolejnym spotkaniu, z każdym gramy o pełną pulę. Cel mamy jeden – utrzymać się w III lidze, a jeśli będzie coś więcej, będziemy bardzo szczęśliwi.

00:00 / 00:00

 

Autor: M. Świniarski
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Znicz Biała Piska
Ostatnia faza przygotowań przed rundą wiosenną w Zniczu Biała Piska. „Rozegraliśmy bardzo pożyteczne sparingi”

To ostatnia prosta przed startem rundy wiosennej w III lidze piłki nożnej. Znicz Biała Piska, beniaminek tegorocznych rozgrywek po rundzie jesiennej zajmuje 8 miejsce w ligowej...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV