Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 17 °C pogoda dziś
JUTRO: 27 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Zniszczył auto, próbował ukraść kolejny pojazd i potrącił mężczyznę. 33-latek przyznał, że brał dopalacze

Dopalacze są groźne dla zdrowia i życia

33-letni kierowca z Mrągowa zachowywał się jak szaleniec. Prawdopodobnie był na dopalaczach.

Zatrzymał się we wsi Gady pod Dobrym Miastem. Najpierw doszczętnie zdewastował wnętrze auta, powybijał w nim szyby, a następnie porzucił je na środku jezdni. Po chwili wszedł na jedną z posesji we wsi i chciał uruchomić śrubokrętem skodę – bez powodzenia. Ruszył więc do zaparkowanego dostawczego volkswagena z pozostawionymi kluczykami w stacyjce. Wsiadł do auta i uruchomił je. W ostatniej chwili – zanim zdążył ruszyć – został zauważony przez właściciela samochodu, który wraz z kolegą wybiegł, aby zatrzymać złodzieja.

Podczas próby zatrzymania odjeżdżającego auta, jego kierowca przejechał po stopach jednego z właścicieli posesji, uderzył w ogrodzenie i zatrzymał się na nim . Agresywny i dziwnie zachowujący się 33-latek został ujęty i przekazany policjantom.

Mężczyzna tłumaczył, że nie wie dlaczego tak się zachował i przyznał, że brał dopalacze. Teraz  odpowie za potrącenie 39-latka, spowodowanie kolizji drogowej oraz kierowanie pojazdem pomimo braku wymaganych uprawnień. Po wynikach badań krwi okaże się, czy odpowie również za kierowanie pojazdem będąc pod działaniem środków odurzających.

 

Autor: A. Socha
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w policja, narkotyki, dopalacze, agresja
Wybuch butli z gazem na jachcie. Trwa wyjaśnianie okoliczności

Chwile grozy przeżyli turyści z Warszawy, którzy wypożyczyli jacht w Giżycku. Na pokładzie wybuchła butla z gazem. W wyniku tego zdarzenia 51-letni mężczyzna doznał lekkich oparzeń...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV