Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 28 °C pogoda dziś
JUTRO: 29 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Został miesiąc na otwarcie oddziału wewnętrznego

Budynek szpitala w Kętrzynie. Fot. A. Piedziewicz

Szpital w Kętrzynie ma jeszcze miesiąc na znalezienie chętnych do pracy na oddziale chorób wewnętrznych. Nowo wybrany dyrektor zapewnia, że jest to możliwe.

Z powodu braku lekarzy, kętrzyński szpital powiatowy w kwietniu wstrzymał przyjęcia na oddział chorób wewnętrznych, natomiast z początkiem maja uzyskał zgodę wojewody na zamknięcie oddziału na trzy miesiące. Ten termin mija z końcem lipca. Nowy dyrektor Mirosław Kochański twierdzi, że uda się go dotrzymać, choć nie mówi kiedy dokładnie oddział ruszy.

00:00 / 00:00

Mirosław Kochański kierował kętrzyńskim szpitalem w latach 2009-11. Nieco ponad miesiąc temu starosta kętrzyński powołał go na stanowisko pełniącego obowiązki dyrektora, po tym, jak z pracy zrezygnował poprzedni pełniący obowiązki. Natomiast w ubiegłym tygodniu Mirosław Kochański wygrał konkurs na nowego dyrektora szpitala w Kętrzynie.

(a.piedz/as)

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Kętrzyn, szpital
Kętrzyn kusi turystów letnimi atrakcjami

Kino plenerowe, koncerty, spektakle teatralne czy zawody taneczne - to tylko niektóre z propozycji Kętrzyna na zbliżające się wakacje. Turystów co roku ściągają do miasta duże...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV