Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 9 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Żyj zdrowo! Naturalnie!

Woda z kranu czy z plastikowej butelki? Torba lniana czy plastikowa? Naprawianie czy wyrzucanie? Radio Olsztyn startuje z nową ekologiczną audycją! Żyj zdrowo! Naturalnie!

Razem ze słuchaczami chcemy odkryć dary natury, dowiedzieć się jak dbać o zdrowie i jak codziennym życiem wspomagać otaczającą nas naturę. Od poniedziałku do piątku w porannym paśmie będziemy poruszać ciekawe tematy, które jednocześnie edukują i przydają się w codziennym życiu. Doradzimy jak sprzątać bez chemii, jak sortować śmieci, jak ustrzec się przed smogiem, czy używać filtrów do wody i czy warto zakładać słoneczną elektrownię w domu.

W ramach projektu powstanie 30 audycji radiowych. Skorzystają z nich mieszkańcy województwa warmińsko-mazurskiego w każdym wieku. Dodatkowo po każdej audycji zaprosimy słuchaczy do udziału w konkursie. Będziemy sprawdzać wiedzę tych najuważniejszych.

Audycje przygotowują Kinga Grabowska, Beata Świerkowska-Chromy i Agnieszka Podbielska – dziennikarki Polskiego Radia w Olsztynie. Projekt „Żyj zdrowo! Naturalnie!” jest współfinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie.

 

Przeczytaj poprzedni wpis:
NFZ zapowiada: będą premie za skrócenie kolejek do lekarzy specjalistów

Prezes NFZ Andrzej Jacyna zapowiedział, że fundusz będzie premiował świadczeniodawców za zwiększenie przyjęć do lekarzy specjalistów. Szef Narodowego Funduszu Zdrowia wyjaśnił, że fundusz proponuje świadczeniodawcom niepublicznym...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV